Sezona vrcholí! POHÁR STILMAT o víkendu končí!

25.06.2020 | Michal Chadim

V sobotu ukončí muži letošní sezónu inlinehokeje. Odehraje se poslední hrací víkend POHÁRU STILMAT, ve kterém se uskuteční zápasy proti Uherskému Brodu a Černošicím.

Před posledními dvěma zápasy se muži v tabulce nachází na třetí příčce a mají na kontě šest bodů. Mají tak stejně bodů jako druhé Černošice a na první Přerov ztrácí tři body. Naopak na čtvrtý Uherský Brod a pátý Storm mají náskok tří bodů.


Oba zápasy, které je v sobotu čekají, promluví do konečného pořadí. Hned v prvním zápase je v přímém souboji o třetí pozici čeká Uherský Brod. Úkol před tímto zápasem zní pro novojičinské jasně - bezpodmíněčně zvítězit, což potvrdil i trenér Kubičík.

"Minulý víkend jsme si chtěli vytvořit možnost umístění mezi nejlepší trojkou, což se nám podařilo. Čekají nás dva těžké duely, ve kterých bychom chtěli potvrdit umístění na špici. Je tak třeba porazit Uherský Brod, který nás čeká v prvním sobotním utkání."

Pokud první utkání dopadne dobře, tak v závěrečném zápase se mohou muži poprat o stříbrnou příčku. Nebude to ale jednoduché, neboť je čeká ambiciozní tým Černošic.

"Cílem před posledním duelem je do něj vstoupit v pozici, z které budeme mít šanci zabojovat o druhou pozici. Bude to ale těžké, neboť sestavu na sobotu budeme tradičně lepit a snad ji dobře slepíme," zakončil Kubičík na závěr rozhovoru.

 
Aktuální články
I přes vysokou porážku muži zakončili sezonu třetím místem

Poslední dvě utkání STILMAT POHÁRU odehráli muži na Zimním stadionu v Černošicích. V tom druhém  je čekal souboj proti...

 
Remíza s Uherským Brodem zachovala šanci na stupně vítězů

Poslední dvě utkání STILMAT POHÁRU odehráli muži na Zimním stadionu v Černošicích. V prvním z nich je čekal souboj proti...

 
Muži ubojovali důležité vítězství proti Boskovicím

Muži zvládli i druhé utkání v Přerově, které vybojovali proti Boskovicím.Ty sice v první části v zápase vedly, ale nedokázaly ho...

 
Storm dlouho vzdoroval, nakonec jsme zvítězili 10:5
 
Muži zahájí svou účast v Stilmat poháru
 
Produktivita rozhodla zápas proti Přerovu.
 
Zápas proti Olomouci nevyšel, prohráli jsme 3:5
 
Nový‌ ‌Jičín‌ ‌v‌ ‌sobotu‌ ‌vstoupí‌ ‌do‌ ‌nového‌ ‌ročníku,‌ ‌čeká‌ ‌ho‌ ‌těžká‌ ‌skupina‌ ‌TOP‌ ‌Divize‌
 
Tečka za základní částí: Hradečtí v bitvě o třetí místo předčili Nový Jičín
 
Olomouc doma rozstřílela Nový Jičín
 
Zápasy
 


MĚSTO NOVÝ JIČÍN

největším partner klubu
RSS