Přípravu na nový ročník zahájili úvodním tréninkem také muži

13.04.2016 | Pavel Kašuba

Krátce po juniorech naskočili včera večer na plochu novojičínského zimního stánku i členové mužského kádru IHC Nový Jičín, kteří se loni umístili na dosud nejlepším umístění v historii klubu, když si zahráli ve čtvrtfinále play-off Stilmat extraligy in-line hokeje.

Náplň tréninkové jednotky byla obdobná té od juniorů, akorát probíhala v intenzivnějším tempu. Trénink začal v 19:00 středoevropského letního času, ačkoliv někteří, jako například Robin Gebauer, byli na ploše už dříve. Jednotka trvala hodinu a na place nechyběl ani předseda klubu a hlavní trenér A-mužstva, Zbyněk Kubičík.

Po rozcvičení, které měl na starost každý sám, a poradě u desky přišly na řadu různé série cvičných situací. Do každého rohu hřiště se postavila jedna skupina a ta buď nahrávala, nebo vyjížděla na protější branku. Vše uzavřel tréninkový zápas, ve kterých se v krátkých intervalech střídali černý, bílý, zelený a červený tým.

Další trénink obou výběrů proběhne ve čtvrtek na stejném místě, tedy na Zimáku v Novém Jičíně, a to ve stejných časech (v pět, respektive v sedm hodin). Dodejme, že příští akcí mužů i juniorů bude turnaj v Karviné, který se uskuteční v neděli 17. dubna. První dvojice mistrovských utkání je na programu o týden později v Přerově.

 
Aktuální články
Zápasy
 


MĚSTO NOVÝ JIČÍN

největším partner klubu
RSS