Muži

Nový Jičín i díky sedmi bodům Ondřeje Kovařčíka rozstřílel Brno

07.05.2018 | Adam Joska

Nový Jičín navázal na své předchozí dobré výkony, brzy se ujal vedení, které bylo po první čtvrtině tříbrankové a postupně narůstalo. Ve druhé části Brno nevyužilo ke snížení trestné střílení, druhé nařízení už ale úspěšně proměnilo. Nový Jičín v závěru ještě třemi rychlými góly zvýraznil svou výhru, na níž má velký podíl Ondřej Kovařčík (2+5).

Celý článek

Nový Jičín si po ospalém začátku připsal jednoznačné vítězství nad Boskovicemi

06.05.2018 | Matěj Vybíral

Včera odstartoval další ročník STILMAT extraligy inline hokeje a podruhé v řadě se před vlastními fanoušky předvedl Nový Jičín. Minule si poradil s Kladnem 7:1, dnes nedal šanci ani Boskovicím, které rozstřílel 10:3, má tak po dvou kolech plný počet bodů. Čtyřmi kanadskými body se předvedl Ondřej Kovařčík.

Celý článek

Nový Jičín využil více šancí než Kladno a po zásluze tak zvítězil

05.05.2018 | Michal Chadim

Nový Jičín – Třetí tým loňského ročníku Stilmat extraligy přivítal v úvodním zápase nové sezóny na své palubovce hokejisty Kladna. Po opatrném začátku se domácí hráči rozstříleli a dokázali tak zápas proti Kladnu zvládnout a připsat si do tabulky tři body za vítězství 7:1.

Celý článek

Nový Jičín otočil zápas s Kladnem a připsal si další výhru

08.05.2017 | Michal Břuchanský

NOVÝ JIČÍN - V souboji dvou celků, které vstoupily do nové sezony velice dobře, se v Novém Jičíně střetl domácí IHC s Kladnem. Domácí měli po pěti odehraných zápasech na svém kontě čtyři výhry a jednu porážku. Jednou doposud prohrálo i Kladno, které však naproti tomu vyhrálo jen třikrát, jelikož mělo odehráno o jeden zápas méně. Další výhru si nakonec připsali hráči Nového Jičína, kteří rozhodli o svém vysokém vítězství ve druhé polovině zápasu. Celý článek

I Nový Jičín již poznal hořkost porážky. O neporazitelnost jej připravili Berounští Medvědi

07.05.2017 | Michal Břuchanský

NOVÝ JIČÍN - Večerní zápas Nového Jičína skýtal jednu podstatnou otázku. Udrží Nový Jičín i po pátém zápase svou neporazitelnost? Domácí hráči si nechali utéci soupeře v první čtvrtině a krok nesrovnali ani v polovině utkání. Hráči Berounských Medvědů dál systematicky hlídali svůj náskok a po závěrečném hvizdu se mohli radovat z vítězství 8:5. (Autor fotky: Zlata Vostrá) Celý článek