Junioři

Inlinová sezóna 2016 je minulostí, IHC Nový Jičín může být spokojen

04.07.2016 | Pavel Kašuba

Turnaj Final Six, který na novojičínské půdě proběhl o posledním červnovém víkendu, byl derniérou za ročníkem 2016. Klub vedený předsedou Zbyňkem Kubičíkem figuroval hned ve třech soutěžích a dvakrát skončil jako poražený semifinalista. Mužskému A-týmu vystavil těsně před branami finále stopku Tempish Olomouc, juniorům zase pražský Roller Storm. Premiérový rok figurování béčka pak skončil devátým místem.
Celý článek

 
 

Zhodnocení sezóny 2016 z pohledu juniorů očima trenéra Filipa Ohery

03.07.2016 | Pavel Kašuba

Krátce po prohraném souboji o bronzové umístění proběhl v útrobách Zimního stadionu v Novém Jičíně obsáhlý rozhovor s jedním ze dvou koučů juniorského týmu, pro něhož skončila premiérová sezóna na trenérské lavičce. Filip Ohera (na fotce vlevo v šedém tričku) v něm pohovořil jednak o samotném turnaji Final Six, ale také o výkonech v základní části a o hráčském kádru.
Celý článek

 
 

Nový Jičín uspořádal turnaj Final Six, který opanoval IHC Devils Zlín

30.06.2016 | Pavel Kašuba

Minulý víkend proběhl na Zimním stadionu v Novém Jičíně závěrečný turnaj letošního ročníku Ambica extraligy juniorů. V něm domácí inline hokejisté obhajovali titul, ale jak jste se již dozvěděli z předcházejících článků, bohužel se jim úspěch nepovedl zopakovat. Mistrem České republiky pro rok 2016 se stali zlínští Ďáblové, kteří ve finále porazili novojičínské přemožitele Roller Storm Prahu 5:4.
Celý článek

 
 

Ohlasy Jakuba Heralta a Matěje Macha po turnaji Final Six

27.06.2016 | Pavel Kašuba

Ke zpětnému ohlédnutí byli exkluzivně pro web www.ihcnj.cz vyzváni dva členové juniorského týmu včetně jeho nejlepšího střelce, kteří tak učinili po odchodu ze šatny. Oba dva zhodnotili celou letošní sezónu od základní části až po závěrečný turnaj před domácími fanoušky a promluvili také například o svých spoluhráčích a trenérech.
Celý článek

 
 

Novojičínští junioři končí v ročníku 2016 bez medaile, v zápase o bronz nestačili na Uherský Brod

26.06.2016 | Pavel Kašuba

Smutnou tečku napsali svěřenci trenérů Kamila Gebauera a Filipa Ohery za domácím turnajem Final Six. V úvodním klání nedělního programu padli s uherskobrodskými vrstevníky, které vyřadil Zlín 6:10 a na dobře zorganizované události zůstávají těsně pod stupni vítězů. Novým mistrem soutěže pak jsou právě zlínští Devils.
Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
I přes vysokou porážku muži zakončili sezonu třetím místem

Poslední dvě utkání STILMAT POHÁRU odehráli muži na Zimním stadionu v Černošicích. V tom druhém  je čekal souboj proti...

 
Remíza s Uherským Brodem zachovala šanci na stupně vítězů

Poslední dvě utkání STILMAT POHÁRU odehráli muži na Zimním stadionu v Černošicích. V prvním z nich je čekal souboj proti...

 
Sezona vrcholí! POHÁR STILMAT o víkendu končí!

V sobotu ukončí muži letošní sezónu inlinehokeje. Odehraje se poslední hrací víkend POHÁRU STILMAT, ve kterém se uskuteční zápasy proti...

 
Muži ubojovali důležité vítězství proti Boskovicím
 
Storm dlouho vzdoroval, nakonec jsme zvítězili 10:5
 
Muži zahájí svou účast v Stilmat poháru
 
Produktivita rozhodla zápas proti Přerovu.
 
Zápas proti Olomouci nevyšel, prohráli jsme 3:5
 
Nový‌ ‌Jičín‌ ‌v‌ ‌sobotu‌ ‌vstoupí‌ ‌do‌ ‌nového‌ ‌ročníku,‌ ‌čeká‌ ‌ho‌ ‌těžká‌ ‌skupina‌ ‌TOP‌ ‌Divize‌
 
Tečka za základní částí: Hradečtí v bitvě o třetí místo předčili Nový Jičín
 
 


MĚSTO NOVÝ JIČÍN

největším partner klubu
RSS