Klub

Inlinová sezóna 2016 je minulostí, IHC Nový Jičín může být spokojen

04.07.2016 | Pavel Kašuba

Turnaj Final Six, který na novojičínské půdě proběhl o posledním červnovém víkendu, byl derniérou za ročníkem 2016. Klub vedený předsedou Zbyňkem Kubičíkem figuroval hned ve třech soutěžích a dvakrát skončil jako poražený semifinalista. Mužskému A-týmu vystavil těsně před branami finále stopku Tempish Olomouc, juniorům zase pražský Roller Storm. Premiérový rok figurování béčka pak skončil devátým místem.
Celý článek

 
 

Tisková zpráva: Moravskoslezský kraj poskytl dotaci extraligovému týmu mužů

07.06.2016 | Zbyněk Kubičík

Pro sezónu 2016 se na základě podpory MS kraje podařilo zajistit důležitou dotaci, která vede ke zlepšení podmínek in-line hokeje v jediném klubu MS kraje účastnícího se nejvyšší soutěže v in-line hokeji. Celý článek

 
 

Velké interview s předsedou klubu před začátkem soutěžní části sezóny 2016

21.04.2016 | Pavel Kašuba

V prostorách zahrádky restauračního zařízení na Zimním stadionu v Novém Jičíně proběhl dne 21. dubna obsáhlý rozhovor se Zbyňkem Kubičíkem. V něm klubový předseda stanovil cíle všech tří výběrů IHC Nový Jičín pro nadcházející sezónu, představil kompletní realizační personál a také promluvil mimo sportovních záležitostech klubu. Při svém povídání, jehož přepis najdete uvnitř článku, zdůrazňoval hlavně fakt, že novojičínské in-line hokejisty nečeká nic lehkého.
Celý článek

 
 

Nové dresy na sezónu 2016 byly oficiálně představeny

21.04.2016 | Pavel Kašuba

V průběhu dnešního tréninku juniorského týmu byla v zázemí klubu na Zimáku v Novém Jičíně prezentována nová podoba dresů, které bude mužský výběr novojičínského IHC používat pro zápasy v letošním ročníku Stilmat extraligy in-line hokeje a 1. ligy mužů.
Celý článek

 
 

Konference ČAILH přinesla řadu změn

13.03.2016 | Zbyněk Kubičík

V neděli 13. března 2016 se uskutečnila tradiční konference ČAILH, kde byla rekapitulována uplynulá sezóna 2015 a zároveň svazové Prezídium odkrylo karty pro nadcházející ročník 2016. Největších změn doznala nejvyšší domací soutěž, která po dlouholetém konceptu přichází s řadou novinek. Drobně byl pozměněn herní řád nejvyšší juniorské soutěže, kde novojičinští budou obhajovat extraligové prvenství. Zajímavá soutěž čeká i na novou kategorii, kterou je nově vzniklý B tým, který bude součástí 1. ligy skupiny Východ. Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

Aktuální články
 


MĚSTO NOVÝ JIČÍN

největším partner klubu
RSS